ما که هستیم

در این صفحه سیاست های محرمانگی و خط مشی رازداری و تعهدهای شرکت هاستینگ گیلارنا به جهت حفظ حریم خصوصی بازدیدکنندگان و مشترکین وب سایت  https://gilarena.ir  ارائه می شود.

گیلارنا با شماره ثبت      و شناسه ملی    در سال      ، در واحد ثبت شرکت های    به ثبت رسیده است و فعالیت خود را به عنوان  میزبان وب ، سرور و دامنه شروع کرده است. از اهداف گیلارنا، رضایت صد درصدی کاربران، ارائه نمودن سرویس‌هایی با سرعت‌ بالا، کیفیت عالی و قیمت ارزان می‌باشد.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعت شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ بررسی شود.

اطلاعات تماس شما

اطلاعات اضافی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

الزامات افشای قانونی صنعت

حفظ حزیم خصوصی در گیلارنا

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا


اطلاعات مشترکین و بازدید کنندگان سایت : اشخاص حقیقی یا حقوقی که قصد استفاده از سرویس های شرکت هاستینگ گیلارنا را دارند از مشترکین گیلارنا محسوب می شوند. بدین ترتیب باید اطلاعاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، سوال امنیتی، پاسخ به سوال امنیتی، آدرس منزل، آدرس محل کار، شهر، کشور، استان، کدپستی، شماره تلفن ثابت و شماره موبایل را ارائه دهند.
به علاوه مشترکین می توانند در نظرسنجی گیلارنا نیز شرکت کنند و یا فرم تماس، فرم های مشاوره و عضویت در خبرنامه ها را تکمیل نمایند. تمام اطلاعات دریافتی در بانک اطلاعاتی شرکت گیلارنا ثبت می‌شود.


شبکه های اجتماعی: در وب سایت گیلارنا دکمه های به اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی قرار داده شده است. مشترک با کلیک نمودن بر روی دکمه‌های اشتراک‌گذاری شبکه های اجتماعی ممکن است اطلاعات IP کامپیوتر را در اختیار گیلارنا قرار دهد، یا با عضویت در شبکه‌های اجتماعی گیلارنا مانند: لینکدین، تویتر، اینستاگرام و … مشخصات تماس خود را در اختیار گیلارنا قرار دهد. گیلارنا متعهد می‌شود که این اطلاعات را حفظ و نگهداری کند. این امکان وجود دارد که گیلارنا از این اطلاعات برای اطلاع‌رسانی سرویس‌ها و خدمات جدید استفاده نماید.


کش و کوکی های مرورگر: این امکان وجود دارد که کش و کوکی وبسایت گیلارنا به علت جمع آوری داده های آماری در مرورگر کاربر گیلارنا ثبت شود. البته این امر باعث می شود که سرعت لود سایت گیلارنا بعد از اولین مراجعه به سایت افزایش یابد.
همچنین ذخیره کوکی‌های قسمت پرتال فروش و پشتیبانی کاربران گیلارنا باعث می‌شود که نیازی نباشد که کاربران با هر ورود نام کاربری و گذرواژه خود را وارد نمایند. هر مرتبه که کاربران تصمیم دارند وارد ناحیه کاربری خود شوند نیاز نباشد اطلاعات ورود را مجددا وارد کنند. البته اگر کاربری تمایل ندارد اطلاعات ورودش ذخیره شود، باید ذخیره‌سازی کوکی ها را در مرورگر خود غیرفعال کند. تیم گیلارنا هیچ گونه تعهدی در استفاده ناصحیح و سرقت اطلاعات از کوکی‌های مرورگر کاربر را ندارد.