طراحی وب فرآیند برنامه ریزی ، ایده پردازی و تنظیم مطالب بصورت آنلاین است. امروزه ، طراحی وب سایت فراتر از زیبایی است و شامل عملکرد کلی وب سایت از جمله طراحی گرافیک ، طراحی تجربه کاربر ، طراحی رابط کاربری ، بهینه سازی سایت برای موتور جستجو (SEO) و ایجاد محتوا.

آیا می دانید طراحی وب می تواند تأثیر زیادی در عملکرد شما در موتورهای جستجو مانند گوگل داشته باشد و بدین ترتیب باعث رونق کسب و کار شما شود؟

طراحی وب سایت، رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری(UX)، بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو از جمله فعالیت های این مجموعه می باشد. رعایت استاندارد ها و واکنش گرایی سایت (نحوه نمایش سایت در دستگاه ها با صفحه نمایش بزرگ و کوچک ) جز اصول اولیه این تیم است. ما آماده ارائه خدمات با کیفیت عالی و قیمت مناسب هستیم.

هدف اصلی تیم گیلارنا کسب رضایت صد درصدی مشتریان و کمک به آنها در نیل به اهدافشان است. 

webdesign-pic-gilarena

انواع سایت‌های اینترنتی

وب سایت اختصاصی
سایت ‌های شرکتی
وب سایت شخصی
سایت‌های شخصی
سایت ‌های خبری
سایت ‌های فروشگاهی
وب سایت اختصاصی
سایت ‌های اختصاصی

چرا طراحی سایت با گیلارنا؟

گیلارنا سابقه ی درخشانی در طراحی و توسعه انواع وب سایت ها برای کسب و کارهای مختلف در گیلان دارد. تیم مجرب این شرکت از طراحان گرافیک و برنامه نویسان خبره ای تشکیل شده است که می توانند وب سایتی متناسب با نیازها و سلیقه ی شما طراحی کنند.

طراحی سایت سفارشی

طراحی سفارشی و کاربرپسند

با طراحی سایت کاربرپسند، مطابق با نیازها و خواسته های شما برند شما به بهترین شکل نمایش داده می شود.

طراحی سیات سئوفرندلی

سئو فرندلی

با سئو می‌توانید در صفحات اول نتایج جستجو گوگل قرار بگیرید و از رقبا پیشی بگیرید. سئوفرندلی بودن سایت، باعث افزایش فروش و رشد کسب و کار شما می‌شود

مشاوره اختصاصی رایگان

مشاوره اختصاصی رایگان

کارشناسان ما بهترین راه حل های طراحی سایت را به شما ارائه می دهند و به شما کمک می کنند تا سایتی متناسب با نیاز و بودجه خود داشته باشید.

پشتیبانی قوی

نگهداری، بهینه‌سازی و رفع مشکلات وب سایت خود را به تیم گیلارنا بسپارید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکلات فنی وبسایتتان برطرف شود.